הזמנת בשר OnLine | בשר בקר | בשר טלה

  • 054-4520470

אנטרקוט למסעדות

אנטרקוט למסעדות

חובבי בישול לא אוהבים להודות בזה, אבל כשזה מגיע למבחן הסטייק רק מעטים מצליחים להגיע לתוצאה של מסעדת בשר טובה. עבור אחדים האקסיומה הזו כל כך מושרשת שהם אפילו המציאו סלוגן – אנטרקוט למסעדות.

כשחושבים על זה אז מדובר בתעלומה, אחרי הכול מבחינה קולינרית סטייק אינו נחשב מנה מורכבת במיוחד. עיקרון ההכנה מאוד דומה – שמים את הנתח על הגריל או על מחבת לכמה דקות והופ. ועדיין רוב האנשים יעדיפו סטייק במסעדה שמתמחה בכך.

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

למה סטייק במסעדה יותר טעים?
יש כנראה כמה סיבות שרוב האנשים מוצאים את הסטייק במסעדה אטרקטיבי יותר. חלק מהתשובה קשור לתחום הפסיכולוגיה. עצם האקט של הליכה למסעדה נושא עמו מטען חיובי. האווירה הנעימה, העיצוב המוקפד וההגשה האסתטית – כל אלו בסוף גם משליכים על הנתח בצלחת.

אבל יש גם סיבות מהותיות. כאמור, למרות שסטייק הוא מנה פשוטה לביצוע, הכנתה דורשת מיומנות מסוימת ויש משמעות לניסיון מצטבר. העובדה שמסעדות בשר שמתמחות בסטייקים מצוידות במערכת גריל מתקדמת גם היא תורמת לפער הזה. מרבית הבשלנים הביתיים לא נהנים מגריל כזה ומסתפקים בגריל על התנור הביתי או במחבת. באירועים מיוחדים יש מי שיציב בחצר או במרפסת ברביקיו או מנגל, אבל גם אלו לרוב לא יגיעו לתוצאה של הגריל המתקדם במסעדה.

האם זה כל הסיפור? לא ממש. יש עוד פרט דרמטי שעושה את ההבדל.

הסוד השמור של מסעדות הבשר
התשובה נמצאת לפנינו בתוך הצלחת. כן אנחנו מתכוונים לנתח האנטרקוט בכבודו ובעצמו. לעין בלתי מיומנת סטייקים הם כמו פינגווינים, כולם נראים אותו דבר. אבל האמת היא שיש הבדל משמעותי בין נתח לנתח. או במילים אחרות, לא כל אנטרקוט הוא אנטרקוט למסעדות. הבשר שמגיע לרוב המסעדות ולקצביות בישראל מגיע ממקורות מגוונים ומזני בקר שונים. רוב הבשר מגיע ביבוא מדרום אמריקה. עד שהוא נוחת בצלחת שלנו הוא עובר הרבה ידיים והרבה תהליכים.
מסעדות הבשר הטובות פועלות אחרת, הן משתדלות לרכוש בשר טרי מעדרים מקומיים מובחרים וליישן את הבשר בעצמם. מאחר שיש מעט מאוד בקר איכותי של בשר בגידול מקומי, הוא באופן טבעי יופנה ישר כאנטרקוט למסעדות ולא יגיע למחלקת בשרים משלוחים בסופר השכונתי שלכם. סביר להניח שגם הנתח שתזמינו מקצב אונליין מגיע ממקור מיובא של בשר פחות איכותי.

למצוא קצביה טובה
בשר טרי איכותי שמטופל נכון עד הצלייה זה הסיפור כולו. בסופו של יום המפתח לסטייק מצוין הוא קצביה טובה שמספקת גם ללקוחות הפרטיים 'אנטרקוט למסעדות'. איפה מוצאים קצביה כזו, שחלק ניכר מהסחורה שלה מתבסס על בשר מקומי טרי? ובכן, מהיום תוכלו למצוא את הבשר של דובל'ה בנקודות מכירה מובחרות ברחבי הארץ. מה שמיוחד במוצרים של דובל'ה  הוא שמייסדה, דובל'ה וייס מכפר יהושע הוא מגדל בקר ותיק שבין היתר מספק אנטרקוט למסעדות הטובות בישראל. היום, תודות לקו המוצרים החדש ואירועי השקה בנקודת מכירה שהוא עושה באתרים שונים בארץ, גם אתם יכולים לטעום אנטרקוט מסעדות, אצלכם בבית.