נתחי הבשר של דובל'ה מגיעים באיכות ובמראה המתאים למסעדות יוקרה.
המוצר נארז במארזים חכמים, בגדלים שנבחרו במיוחד לצרכיכם!
תהליך השומר על עסיסיותו המקורית של הבשר, מרקמו הטבעי ועושר הטעמים שלו
נתחי פרימיום של בשר לא מעובד בחיתוך ובקיצוב המותאמים למטרת הנתח
כל מוצרי הבשר מבוססים על נתחי פרימיום של בשר לא מעובד, שאינו מכיל חומרים משמרים, חומרי טעם וריח, מים או תוספים אחרים
אנחנו במשק דובל׳ה מגדלים בקר יזרעאלי איכותי בתנאי הגידול האופטימאליים ובמשק המתקדם מסוגו בישראל
ראשי | בלוג בשרי | בשר טרי ומיושן

בשר טרי ומיושן

בשר טרי ומיושן

עבור מי שאינו מתמצא בבשר, הביטוי 'בשר טרי ומיושן' נשמע כאוקסימורון.
תחליטו כבר – הבשר טרי או שהוא מיושן?!

טוב, אנחנו לא רוצים שזה יישמע מתחכם, אבל התשובה היא – גם וגם.

נסביר:
כמעט כל נתח המיועד לצלייה או לטיגון יקבל טעמים עמוקים יותר בעקבות תהליך יישון מבוקר. לתהליך קיימות שיטות שונות וגישות שונות שאליהן לא ניכנס בסקירה הקצרה הזו, אבל, בגדול, זהו בדיוק המקום בו מרגישים את הטאצ' האישי של קצב טוב.
אוקיי, את היישון הבנו, אבל מה בעניין הטרי? הרי, אם זה מיושן זה לא יכול להיות טרי, לא?
לא מדויק, מאחר שככל שתהליך היישון מתחיל מוקדם יותר אצל הקצב, הפוטנציאל של הנתח עולה והיכולת שלו לספוח טעמים עשירים גדלה.

במציאות הישראלית, בה רוב צריכת הבשר מתבססת על בשר מיובא, יש לעניין הזה משמעות דרמטית. הבשר המיובא לישראל הוא, בסך הכל, בשר איכותי. אבל עד שהוא מגיע לקצביית-הבוטיק ליישון, הוא הספיק לעבור הקפאה. במבחן התוצאה, הבשר המקומי שמגיע לקצב במצב טרי יניב נתחים מוצלחים יותר – זה עד כדי כך פשוט. אבל, מאחר שחומר הגלם של הקצבים בישראל הוא בעיקר בשר מיובא, קשה מאד לצרכן הפרטי להשיג בשר טרי ומיושן אמיתי.

לאכול במסעדה ולקנא

ניתן לחוש את הפער הזה, בעיקר, במסעדות הבשר הטובות. חלק מסוד ההצלחה של רבות ממסעדות הבשר המובילות בישראל, קשור לעובדה שהן מקבלות אספקה של בשר טרי היישר מהמגדלים. הדבר מאפשר להן להגיע לתוצאות טובות יותר ביישון הבשר, ולכן, במרבית המקרים, סטייק במסעדה טובה יהיה איכותי יותר מסטייק תוצרת בית.

הבשורות הטובות הן, שלאחרונה, חלק מהמגדלים החלו בשיווק ישיר של תוצרתם לציבור, ויש בהם גם כאלה המקפידים על תהליך יישון מדויק המותאם לכל נתח.

מוביל המהפכה הזו הוא החקלאי דובל'ה וייס מכפר יהושע. דובל'ה נחשב לאחד ממגדלי הבקר לבשר המנוסים בישראל. העדר שלו בעמק יזרעאל מספק כבר שנים בשר מעולה לסיטונאים מובילים. לאחרונה, הוא הקים מותג ששמו "דובל'ה" והוא משווק בעצמו את התוצרת לאחר יישון מוקפד. תוך מספר חודשים הפך הבשר היזרעאלי של דובל'ה והמוצרים המבוססים עליו לשם דבר בקרב חובבי הקולינריה בצפון. כיום, דובל'ה מספק את הבשר לנקודות מכירה מובחרות בכל רחבי הארץ באמצעות ליין חדש של מוצרי בשר מיושן מעולה שעבר הקפאה בשוק פריז.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מועדון החברים של דובל'ה!

הצטרפו והישארו מעודכנים באירועים מיוחדים, מתכונים, טיפים לטיפול בבשר והפתעות נוספות לחברי מועדון.