הזמנת בשר OnLine | בשר בקר | בשר טלה

  • 054-4520470

בשר משלוחים

בשר משלוחים

בשר משלוחים זה קצת כמו חתול בשק, אתה אף פעם לא יודע מה אתה מקבל. מבחוץ כל האריזות של בשר בוואקום נראות אותו דבר. בסוף זו שאלה של אמון בספק ובמקצועיות שלו.

בעידן הנוכחי בו אנשים רבים נוהגים להזמין בשר אונליין הסוגיה הזו אפילו יותר קריטית. אם הביקור בקצביה עוד לנו סוג של משוב וקונטקסט, כי אנחנו רואים את הבשר בעיניים ומשוחחים עם הקצב, הרי שבמקרה של הזמנת בשר אונליין אין לנו שום אינדיקציה אמיתית לדעת אם חבילה של בשר אווזים שהזמנו אינה בשר של חתול בשק…

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

בשר משלוחים עושים רק ממי שמכירים
לכן, הכלל הראשון במשלוחי בשר אונליין – לפני שאתם מפתחים מערכת יחסים דיגיטלית עם הספק, תבקרו בחנות ותתרשמו. דברו עם הקצב, בקשו הסבר על הסחורה ותתבוננו. תמונה כללית מהמקום אפשר לקבל גם בלי להיות מומחה לבשר.

אבל יש דברים שרק מומחה ידע. רוב האנשים יודעים שיש סוגים של נתחים. הם יודעים שנתח כתף או שריר מתאים לבישול ארוך ואילו מי שרוצה סטייק עסיסי יבחר בנתח אנטרקוט או בנתח פילה. רוב האנשים אפילו יודעים לציין שהאנטרקוט הוא שמן יותר ואילו הפילה אמנם רך אבל דל בשומן. מה שרוב האנשים לא יודעים זה שלעיתים בין נתח אחד של אנטרקוט לנתח אחר של אנטרקוט (וזה נכון באותה מידה לכל נתח אחר) יכול להיות הבדל של שמים וארץ.

מה זאת אומרת, האם מוכרים לנו בשר מזויף? לא (אם כי במספר מקומות מפוקפקים בשוליים גם התופעה הזו קיימת). אנטרקוט הוא אנטרקוט הוא תמיד יגיע מבקר, אבל כאן העניינים מתחילים להסתבך.

מה עדיף, בקר ארגנטינאי או בקר ישראלי?
קיימים זנים רבים של בקר ואיכות הבשר והטעמים משתנה בין זן לזן, גם לאופן גידול וטיפוח הבשר יש השפעה על מרקם הטעמים של הנתח שמגיע לצלחת. רוב בשר הבקר שאנו צורכים בישראל מקורו בארגנטינה. ידוע שארגנטינה היא יצואנית הבשר הגדולה בעולם ושמגדלי הבקר בה משמרים ניסיון ומסורת של יותר ממאתיים שנה. על פניו עובדה זו אמורה לגרום לנו להעדיף באופן אוטומטי את הבקר שמגיע לארגנטינה מאשר את הבקר מגידול מקומי. זהו, זה לא בדיוק ככה.
בארגנטינה אכן גדל בקר נהדר, אבל מה שמגיע לפה זה משלוחים של עגלים שעוברים טלטלות בתנאים איומים בדרך ושימוש מאסיבי של אנטיביוטיקה. אם אתם חושבים שלא מרגישים את ההבדל בטעם אתם פשוט טועים.

בשר משלוחים ישר מהמגדל
למרבה המזל, יש בישראל גם כמה מגדלים של עדרי בקר בשר איכותי. אחד הבולטים שבהם הוא דובל'ה וייס מכפר יהושוע שלאחרונה גם פתח שירות משלוחים של הזמנות מרוכזות. רוצים בשר איכותי עד הבית? תארגנו כמה חברים תארגנו משלוח של מספר ק"ג ותתחילו לחמם את המנגל.