הזמנת בשר OnLine | בשר בקר | בשר טלה

  • 054-4520470

הזמנת בשר באינטרנט

הזמנת בשר באינטרנט

כשהחלו הקניות המקוונות אפילו ההוזים האופטימיים ביותר לא האמינו שיגיע היום בו הזמנת בשר באינטרנט תהיה תחליף למחלקת הבשר בסופרמרקט או לקצב השכונתי. יש משהו מאוד חושי בבשר (יש שאפילו יגידו 'חושני'), לקרבה הבלתי אמצעית לצבעים, מרקם וארומה יש חשיבות בתהליך הקניה. כמו גם לדיאלוג האישי עם הקצב.

מכאן ניתן ללמוד שהזמנת בשר באינטרנט אינה עניין כל כך טריוויאלי. מבירור שערכנו בקרב כמה מכרים למדנו שחלק מהאנשים שהתנסו בזה נכוו. אחד עשה הזמנת בשר אווז וקיבל בשר ברווז, שני קיבל נתחי אנטרקוט באיכות ירודה. אין ספק שבשני המקרים תוצאה כזו לא היתה מתרחשת אם היו נמצאים פיזית בקצביה.

ועדיין, חבל לשפוך את העגל עם החלב, יש כתובות אמינות להזמנת בשר באינטרנט, צריך רק לדעת לזהות אותם. ריכזנו עבורכם כמה טיפים בעניין הזה.

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

לבחור מותג עם 'בשר' ולא בחנות שהיא רק באינטרנט
אין לנו שום דבר נגד אתרי מכירות וחנויות מקוונות, אבל יש מוצרים שגם כאשר ההזמנה מקוונת ליבת העיסוק צריכה להיות ממשית. בשר צריך להגיע מכתובת שקופה ומוגדרת. הזמנת בשר באינטרנט למרות החדשנות שבה היא עניין טכני – מה שחשוב זה הבשר. לכן, ודאו שמי שעומד מאחורי השירות המקוון הוא קצב או אפילו מגדל בעל מוניטין וניסיון. כשאתם קוראים ביקורות ומתייעצים שאלו את עצמכם שאלה פשוטה: האם הייתם שמחים לקנות במקום כזה גם בקנייה רגילה? למען הסר ספק, זו היתה שאלה רטורית שהתשובה עליה חייבת להיות חיובית.

תעשו ביקור היכרות
כן, אנחנו יודעים שזה מאוד לא מתקדם מצדנו להמליץ ביקור פיזי לפני שעושים קנייה ברשת. לא מדובר בגחמה חלמאית, אבל אם אתם מחפשים סידור בקליק לטווח ארוך, מוטב שתעשו קצת שיעורי בית ועבודת רגליים. אחרי שסיננתם ברשת, גשו לקצביה או אפילו הטריחו עצמכם עד למגדל. תתעניינו ותלמדו את המקום כך תוכלו לדעת מה עומד מאחורי התמונות והמשפטים באתר.

איכות האתר
נכון שהעיקר זה הבשר. אבל נקודת המוצא במאמר הזה היא הזמנת בשר באינטרנט. האתר חייב להיות ברור, ידידותי וכמובן מאובטח. הוא חייב להיות מעודכן ולתת לגולש תמונת מצב אמיתית של הסחורה.

מה בתפריט?
לקצביות שונות התמחויות שונות. תראו מה מתאים לכם. אם אתם נוהגים להזמין בשר לא שגרתי כמו הזמנת בשר אווזים או הזמנת אסאדו ודאו שהם מחזיקים סוג כזה של סחורה. יש קצביות שגם מכינות מוצרים ייעודיים כמו נקניקיות או נתחים מעושנים. אם אתם בעניין הזה נסו למצוא קצביה כזו שגם מבצעת משלוחים מקוונים. במידה ואתם מייחסים חשיבות לנתחים מובחרים טריים נסו למצוא מגדל שמשווק את התוצרת שלו, כמו למשל, דובל'ה וייס מכפר יהושע.