הזמנת בשר OnLine | בשר בקר | בשר טלה

  • 054-4520470

חנויות בשר במרכז

חנויות בשר במרכז

מה אנחנו יודעים על חנויות בשר במרכז? איך אנחנו באמת יכולים להבדיל בין 'חנות בשר' לסתם אטליז? האמת המצערת היא שקשה לדעת. אמנם מרבית הקצביות עומדות בתקנים של משרד הבריאות, אבל כשזה מגיע לאיכות של בשר גורמה לצרכן הפרטי אין הרבה מה לעשות חוץ מלסמוך על האמון של הקצב. בגדול השיטה הזו עובדת. אבל ברמות הגבוהות, עבור קרניבורים אניני טעם גם זה לא מספיק.

מקרה קשה של תאוות בשרים
הבעיה העיקרית של אניני הטעם, נובעת מכך שרוב הבשר שמשווק בישראל הוא בשר מיובא מדרום אמריקה. בעקרון, מדובר בבשר מעולה. רק שהבשר הזה מגיע אחרי מסע טראומטי ומנופח באנטיביוטיקה. אין אפס מרגישים את ההבדל בטעם. בנוסף, מאחר שישראל הנה שוק לא גדול מבחינה גלובלית עם שחיטה כשרה ודרישות כשרות מצוינת – כל אלו מביאים לכך שבאופן טבעי מיטב הסחורה של דרום אמריקה לא מגיע בדרך כלל לחנויות בשר במרכז.

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

יש במקביל תעשיית בשר מקומית שנחשבת סופר איכותית. אבל זו מגיעה בעיקר באופן ישיר לענף המסעדות. רק קצביות ספורות מתבססות על בקר מגידול מקומי. העובדה שמי שאינו מבין בבשר לא יכול להבחין בהבדל, מסבכת את העניין אפילו יותר. לכו תדעו באיזה חנויות במרכז מוכרים לכם אנטרקוט מקומי ובאיזה חנויות הסחורה היא על טהרת היבוא? אגב, כשזה מגיע לטעם, סביר שתרגישו בהבדל. זו כנראה הסיבה העיקרית שרק לעיתים נדירות איכותו של סטייק בבית משתווה לאיכותו של סטייק במסעדה טובה.

בשר מקומי היישר מהמגדל
על רקע חוסר שביעות הרצון הכללי של הקרניבורים האנינים מהמצאי של חנויות בשר במרכז מצאנו לנכון לספר לכם על קונספט חדש בשיווק בשר – קניית בשר ישירות מהמגדל. אנחנו מדברים על מותג הבשר דובל'ה, שפתח דובל'ה וייס.

דובל'ה וייס הוא דמות נערצת בקרב חובבי הבשר של ישראל. העיסוק העיקרי של דובל'ה, גם היום, הוא בגידול בקר לבשר. החקלאי מכפר יהושע היה אחד הראשונים להקים בישראל עדרי בקר בשיטת 'טיפוח העדר'. העדר של דובל'ה גדל בתנאים מעולים בעמק יזרעאל. במשך שנים נלחש שמו של דובל'ה ביראת כבוד בין מסעדנים שידעו להעריך את האיש שסיפק להם את הבשר הכי איכותי שקיים בשוק. לאחרונה החליט דובל'ה לספק בשר טרי ישר מהמגדל גם לצרכן הביתי.

הבשר היזרעאלי של דובל'ה הפך לשם דבר בקרב חובבי הבשר בצפון הארץ. מי שהתעניין בחנויות אנטרקוט בצפון שמספקות את הדבר האמיתי, מהר מאוד הגיע אל דובל'ה.

הלחץ מהשטח עשה את שלו ודובל'ה התחיל לבצע משלוח בשר מרוכזים. אתם מוזמנים לארגן כמה חברים ולהרים לנו טלפון ולהכין רשימה של נתחים.