הזמנת בשר OnLine | בשר בקר | בשר טלה

  • 054-4520470

מכירת בשר בגן שמואל

מכירת בשר בגן שמואל

קיבוץ גן שמואל הוא ישוב פסטורלי בצפון הארץ שבדרך כלל לא עושה כותרות. יש משהו סימבולי ששני הבנים המפורסמים של הקיבוץ הזה הם גיבור ישראל אורי אילן, שהתאבד בכלא הסורי כדי להימנע ממסירת סודות צבאיים ומנגד הבוגד אודי אדיב. אבל בסך הכול הישוב הזה נחבא אל הכלים.

מסתבר שבשנים האחרונות, לפחות עבור פלח אחד באוכלוסייה קיבוץ גן שמואל דווקא עלה על הרדאר. אנחנו מדברים על הקרניבורים הכבדים. עבורם הביקור בגן שמואל הוא כמו עליה לרגל למכה של מכירת בשר בצפון. כן, אם לא ידעתם, מכירת בשר בגן שמואל היא אירוע קולינרי.

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

הסוד של דובל'ה
במוקד הסצנה של מכירת הבשר בגן שמואל עומד דובל'ה וייס מגדל בקר מעמק יזרעאל. זר לא יבין זאת, כשדובל'ה מניח נתחים יפים של סינטה אנטרקוט ושייטל, על המעשנה התוצאה היא משהו אחר לגמרי. מה הסוד של דובל'ה? למה קרניבורים מכל רחבי הצפון נוהרים אליה?

נחזור לדובל'ה, שהוא דב וייס, חקלאי מכפר יהושע. עבור דב (דובל'ה) וייס שיווק בשר ישירות לצרכן זה בכלל עסק חדש יחסית. מה יש לו, חקלאי בנשמה, לחפש מאחורי המעשנה? אכן, רק לעיתים נדירות עורך את מכירות הבשר המיוחדות שלו, במרבית הזמן הוא עושה את הדבר שהוא עושה הכי טוב בישראל – מגדל בקר לבשר. כבר יותר מעשור שעדר הבקר המטופח של דובל'ה גדל בעמק יזרעאל והבשר שהעדר הזה מניב נחשב לדעת רבים לבשר הכי טוב בישראל.

כי בשר משובח מתחיל בבקר מטופח
הסלוגן של דובל'ה – 'כי בשר משובח מתחיל בבקר מטופח', פותר את החידה. דובל'ה וייס משווק את התנובה שמייצר דובל'ה וייס. זה כל הסיפור וזה סיפור גדול. צריך להבין שרוב הבשר שמשווק בישראל הוא בשר מיובא. בגלל תהליכי השינוע וסיבות אחרות, הבשר המיובא פחות איכותי מהבשר של חלק מהמגדלים המקומיים. עבור הצרכן, בשר שמגיע ממגדל מקומי בעל מוניטין הוא לא פחות ממהפכה. במרבית הקצביות אין לצרכן באמת דרך לדעת שהבשר מגיע מגידול מקומי. יתרה מכך, מרבית הבשר מגידול מקומי לא מגיע לקצביות. מסעדות היוקרה בדרך כלל מספיקות להניח עליו את ידיהן לפני שהוא מגיע לקצבים בערים. גם דובל'ה וייס שיווק במשך שנים ארוכות את רוב התוצרת שלו לסיטונאי בשר. ההחלטה לפתוח ערוץ שיווק ישיר נתנה מענה לצורך חזק בשוק.

הדבר הבא: מכירת בשר בכפר יהושע
ויש לנו בשורות טובות גם לתושבי המרכז. מעת לעת יערוך דובל'ה וייס מכירות של בשר ישר מהמעשנה בכפר יהושע ואפשר גם למי שרגיל רק למכירת בשר במרכז לטעום מהפרי הסודי של דובל'ה.