הזמנת בשר OnLine | בשר בקר | בשר טלה

  • 054-4520470

משלוח בשר טלה

משלוח בשר טלה

אחד הדברים המפתיעים בתרבות הבשר הישראלית, הוא שבשר כבש נצרך בכמויות קטנות מאוד על ידי המגזר היהודי. זה מפתיע כי מסורת גידול הכבשים בארץ ישראל היא לפחות בת שלושת אלפים שנים ואפילו תופסת מקום של כבוד בסיפורי המקרא (יש הטוענים שיעקב אבינו היה משביח העדרים הראשון בהיסטוריה). ועדיין ברוב המקרים, משלוח של בשר טרי עד הבית לא יכלול משלוח של בשר טלה או משלוח של בשר כבש אחר.

עניין של טעם נרכש
למה משלוח בשר טלה הוא עניין נדיר בישראל? כי למרות המסורת המקראית רוב תושבי ישראל היהודים גדלו בבתים עם מסורת קולינרית מזרח אירופאית שהתבססו יותר על מוצרי עוף ובקר. בבית הישראלי הממוצע יש ביקוש גדול יותר למשלוח בשר כתף מאשר למשלוח של בשר כבש.

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כבש הוא טעם נרכש, מדובר בבשר בעל מרקם שונה מאוד ממרקם של בשר ויש מי שמוצא שהארומה שלו קצת אגרסיבית, אבל מי שיתגבר על הרתיעה יגלה עולם חדש ומופלא.

חשוב לציין שתושבי ישראל הערבים, בעיקר במגזר הבדואי משמרים את מסורת הגידול והצריכה המקומית. במטבח הערבי בשר כבש הוא מרכיב מרכזי, וכחלק ממגמת אימוץ המטבח הערבי כחלק מהרפרטואר של המטבח הישראלי החדש, גם מעמדו של הכבש התחזק ומשלוח בשר טלה הפך להיות עניין פחות נדיר.

איפה עושים משלוח בשר טלה?
מסתבר שהיכרות מצומצמת עם בשר כבש אינה רק נחלת הצרכנים. גם רוב הקצבים במגזר היהודי לא תמיד יודעים לטפל נכון בבשר כבש ולא תמיד יודעים מה לעשות איתו. הבעיה הזו חריפה במיוחד כי רוב בשר הכבש בישראל מגיע מגידול כפרי ועדרים בדואים. סיטונאי בשר שעובד מול מקורות כאלה צריך להכיר מצוין הן את הספקים והן את הסחורה, כי יש הבדלים גדולים בין עדר אחד למשנהו, ולעיתים יש הבדלים גדולים בין כבשים מאותו עדר.

לכן, כשאתם מחפשים משלוח בשר טלה ההמלצה שלנו היא לבחור לרכוש ישר מהמגדל.

תכירו את קצביית דובל'ה
קחו למשל, את המגדל דובל'ה וייס ממושב כפר יהושע וייס מומחה לגידול בשר למאכל לאכל מגדל לצד עדר הבקר שלו, גם עדר מובחר של כבשים למאכל. לאחרונה הוא משווק את התוצרת הטרייה שלו (טלה ובקר) באמצעות המותג שנושא את שמו – 'דובל'ה.

לפרטים והזמנות : 072-33-80-493.