הזמנת בשר OnLine | בשר בקר | בשר טלה

  • 054-4520470

בשר Online

בשר online

אחד היתרונות של העידן הדיגיטלי שאפשר לקנות הכול בקליק. המגמה המבורכת הזו לא פסחה על תחום הבשר, כך שגם קצביות שמוכרות בשר online אינן בגדר חיזיון נדיר. אבל לא הכול ורוד.

בתחום המזון בכלל והבשר בפרט יש משמעות למשוב של החושים. כשאנחנו בוחרים נתח משובח יש לנו הזדמנות לבחון אותו בעיניים ולחוש את הארומה הטרייה בנחיריים. בקנייה של בשר online אנחנו מאבדים את המשוב החשוב הזה והופכים תלויים לחלוטין ברצונו הטוב ובאינטגריטי של הספק.

נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:

איך בוחרים ספק בשר אונליין?
ספק בשר online בוחרים לפי אותם עקרונות שבוחרים כל ספק אחר: איכות, שירות ומחיר. כל אחד צריך לברר לעצמו מה סדר העדיפויות הפרטי. מי שמחיר עומד בראש מעייניו יחפש את מי שיציע לו בשר כבש בזול, מי שאיכות עומדת בראש מעייניו עשוי להתפשר בגזרת המחיר.

במאמר הזה נתמקד בבחירת ספק שמתמחה באיכות ובשירות. נכון שעבור עין בלתי מקצועית כל נתחי הבשר נראים דומים. אבל ההבדלים ביניהם יכולים להיות עצומים. אנחנו לא מדברים על הבדלים בסוגי הנתחים שהם נתון קבוע (פילה שונה מהותית מסינטה), אלא על פערי איכות באותה קטגוריה, בהבדל העצום שיש בין אנטרקוט לאנטרקוט.

צריך להבין שהבשר שמגיע לצלחת שלנו מגיע ממקורות שונים. בגדול אנחנו מדברים על בשר מיובא ועל בשר בגידול מקומי. יש הבדל ניכר בין גידול מקומי מקצועי וייעודי לבשר לבין גידול בשיטות מסורתיות. עבור מי שמחפש איכות, במרבית המקרים, העדפה תהיה לבשר שמגיע מגידול מקומי ייעודי מקצועי. ברמת האיכות, יש בישראל כמה עדרים מטופחים לתעשיית הבשר שלא נופלים בהרבה מהעדרים במעצמות הבקר של דרום אמריקה. אבל בעוד הבשר מדרום אמריקה מגיע אלינו אחרי מסע טראומתי באנייה, הבשר הישראלי מגיע אלינו היישר מהמשק המטופח בעמק יזרעאל. האם יש דרך להבטיח שספק הבשר online שלנו יספק לנו בשר כזה? מסתבר שכן. בגזרה הזו יש לנו חדשות טובות.

תכירו את הבשר היזרעאלי של דובל'ה
דובל'ה וייס הוא חקלאי ממושב כפר יהושע בעמק יזרעאל שמתמחה בגידול בקר לבשר. כבר יותר מעשור שהעדר שלו נחשב לאחד המשובחים בישראל. חלק מהשפים הטובים בישראל כבר גילו את יתרונות העדר של דובל'ה. עד לאחרונה מרבית התוצרת של דובל'ה הגיעה בעיקר לסיטונאי בשר ששיווקו למסעדות היוקרה. לאחרונה החליט דובל'ה וייס לאפשר גם לציבור הלקוחות הפרטיים ליהנות מהבשר האיכותי שהוא מגדל, הוא יצר שיתוף פעולה עם קצב מומחה ירכא ומוציא משלוחי בשר online מרוכזים . כך שעבור מי שמחפש בשר גורמה גם בקנייה מקוונת, דובל'ה היא הפתרון המושלם. בבדיקה השוואתית גילינו שהבשר היזרעאלי של דובל'ה גם אטרקטיבי בגזרת המחיר של נתחי פרמיום.